skenfrdehu

 

napisali o nas 0806.06.2016

Naša babka je tu u vás od polovice februára. Keď sem prišla bola v dosť zlom stave, fyzicky aj psychicky.

Už behom krátkeho času nechodiaca babka chodila. A psychika? Spoločnosť, ktorú jej poskytovali všetci, starostlivosť úplne rodinného typu - spravili že babka normálne komunikuje.

To, čo robia tunajšie sestričky, ošetrovateľky, alebo sociálna pracovníčka - to je tak teplučké prostredie, tak rodinné, že ich profesionalita je maskovaná akoby príbuzenským prístupom.

Pekne ďakujeme, spôsobujete že sem chodíme na návštevy radi. Zachovajte si tieto dobré zvyky.

 

napisali o nas 0907.06.2016

Ďakujem všetkým za to, že sa starajú o moju maminu. Cíti sa tu dobre a ja som spokojná, že sa môžem na Vás spoľahnúť.

 

 

napisali o nas 0110.06.2016

Po krvácaní do mozgu naša mama ostala ako ležiaca pacientka úplne odkázaná na starostlivosť a pomoc druhých. Mysleli sme, že ju budeme musieť premiestniť do zdravotníckeho zariadenia pre pacientov trvalo pripútaných na lôžko. Báli sme sa tohto kroku, lebo mama si ťažko zvyká na nové prostredie a pri každej predchádzajúcej zmene sa jej stav o poznanie zhoršil. Pracovníci domova Sun Rise sa však v plnej miere ujali starostlivosti o ňu a výrazne jej uľahčujú jej ťažké chvíle, za čo sme im veľmi vďační.

 

 

   napisali o nas 0207.09.2016

Zlepšuje sa to! Filipík

 

napisali o nas 0308.09.2015

Veľmi dobrá starostlivosť, boli sme spokojní, rodina Cannerova. Srdečná vďaka celému personálu, boli skvelí k mojej mamine. Ďakujem!

 

napisali o nas 0420.09.2016

Rada by som sa touto cestou chcela veľmi pekne poďakovať celému kolektívu SUN RISE za celkovú starostlivosť o môjho otca Adama Nováka. Výsledkom tejto vzájomnej spolupráce jevýrazné zlepšenie otcovho psychického stavu. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za starostlivosť, ochotu, trpezlivosť, pochopenie.

Macejíková Eva, dcéra.

 

napisali o nas 0509.10.2016

Opäť som mala možnosť presvedčiť sa o vysoko profesionálnom a ľudskom prístupe zamestnancov SUN RICE k svojim klientom. Ďakujem pekne za obetavý a starostlivý postoj.

Eva Macejíková, dcéra Adama Nováka.

 

napisali o nas 0612.10.2016

Ďakujem za usporiadanie krásneho narodeninového posedenia pri prípležitosti 91. narodenín mojej mamy, Dariny Žížalovej.

 

napisali o nas 0702.11.2016

Touto cestou by som sa rada poďakovala mladému vedeniu za zmeny v tomto zariadení pre seniorov. V rámci svojich možností sa snažia udržať starý odborný personál a zároveň získať nových pracovníkov. Veľa vecí sa zmenilo k lepšiemu, zabezpečili animátorku, nového dodávateľa stravy si úporne hľadajú.

 

 

 

Go to top